...

Zákon o přestupcích --FORMAT-- Stažení

Zákon o přestupcích --FORMAT-- Stažení

Zákon o přestupcích Hrozinková Eva,
Kučerová Helena

Publikace Zákon o přestupcích přináší podrobný a srozumitelný výklad všech ustanovení zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích založený na praktických i pedagogických zkušenostech autorek a na pečlivě vybrané judikatuře.Ve druhém vydání byl komentář prohlouben a doplněn o aktuální judikaturu soudů, přičemž nejvýznamnější rozhodnutí byla promítnuta přímo do textu. Autorky zobecňují a objasňují konkrétní praktické problémy, dále vysvětlují nejasnosti a upozorňují na rozdíly v aplikační praxi. V souladu s vládní koncepcí správního trestání byla upravena i zvláštní část.

Judikatura je uváděna v dosud nepublikovaném rozsahu.Publikace obsahuje také přehled všech zákonů, které upravují další skutkové podstaty přestupků.
Kniha je určena především orgánům veřejné správy, které se přestupkovým právem zabývají (přestupkové komise, policie, inspekce, finanční a jiné úřady), i pachatelům přestupků a jejich právním zástupcům.

Kniha Zákon o přestupcích autorem Hrozinková Eva,
Kučerová Helena je volně dostupná jako soubor PDF na berry-steve.levnekuchynepraha.cz. Zde můžete ušetřit peníze a stáhnout je zdarma v oblasti stahování. Jednoduše klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si soubor PDF z Zákon o přestupcích.


Zákon o přestupcích: Podrobnosti knihy

Název knihyZákon o přestupcích
JazykČesky
ISBN978-8087212943
AutorHrozinková Eva,
Kučerová Helena
Dostupné formátyPDF, EPUB, AZW, CHM, MP3, MOBI
Velikost souboru17.57Mb
Počet stran480
Datum vydání2011/07/11
Stahování212

Související příspěvky