...

Saturnin --FORMAT-- Stažení

Saturnin --FORMAT-- Stažení

Saturnin Jirotka Zdeněk


Několik generací čtenářů považuje tuto humoristickou knihu za nejlepší průpravu ke zdravé životní filozofii.Především si berou za příklad, s jakým vtipem sluha Saturnin čelí přetvářce tety Kateřiny, jež ráda omračuje spoustou přísloví, i všem katastrofám při bláznivé rodinné dovolené, během níž je dědečkův dům načas odříznut povodní od civilizace.

Na jejích stránkách se dovíte, co se stane, když vás věrný sluha Saturnin přestěhuje z pohodlného bytu na loď, kde vás navštíví teta Kateřina plná přísloví se svým synem Miloušem, a co se přihodí u dědečka, jehož dům je povodní načas odříznut od civilizace.Všem nepříjemnostem, katastrofám i přetvářce tety Kateřiny naštěstí umí s jiskřivým vtipem čelit Saturnin. Jeho schopnosti jsou téměř geniální, a přitom je to tak prosté, jak píše o Saturninovi v dopise dědeček: "V bláznivých nápadech toho chlapíka je kus poezie, jeho humor, fantazie a podivuhodné myšlenkové přemety dovedou udělat detektivku z jízdního řádu a člověk cítí, že nemusil tak zestárnout, kdyby si byl nezapomněl hrát."

Kniha Saturnin autorem Jirotka Zdeněk je volně dostupná jako soubor PDF na berry-steve.levnekuchynepraha.cz. Zde můžete ušetřit peníze a stáhnout je zdarma v oblasti stahování. Jednoduše klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si soubor PDF z Saturnin.


Saturnin: Podrobnosti knihy

Název knihySaturnin
JazykČesky
ISBN978-8072443161
AutorJirotka Zdeněk
Dostupné formátyPDF, EPUB, DJVU, ODF, PGD, MP3
Velikost souboru22.52Mb
Počet stran208
Datum vydání2012/04/22
Stahování70

Související příspěvky