...

Růže z Yorku Láska a válka Worth Sandra --FORMAT-- Stažení

Růže z Yorku Láska a válka Worth Sandra --FORMAT-- Stažení

Růže z Yorku Láska a válka Worth Sandra


První část trilogie o životě Richarda III., kterého mnozí současníci neprávem považovali za netvora, popisuje část jeho života, než se z něj řízením osudu stal anglický král.

Dočteme se o hluboké lásce Richarda, vévody z Gloucesteru, a lady Anne Nevilleové, které však podobně jako v případě Romea a Julie rozdělí rodinný svár. Po vypuknutí občanské války se Anne musela na rozkaz svého otce Richarda, hraběte z Warwicku, provdat za Eduarda z Lancasteru, ale poté, co Eduard padne v boji, mladí milenci doufají, že tentokrát už jim nebude v cestě nic stát. Jejich naděje se nenaplní, protože se objeví další obrovská překážka a hrozí, že je rozdělí navždycky... Příběh o lásce v bouřlivém období války růží, v době plné nebezpečí a úkladů, kdy ambice a touha po moci hrstky vyvolených určovaly osud celé Anglie.

Kniha Růže z Yorku Láska a válka autorem Worth Sandra je volně dostupná jako soubor PDF na berry-steve.levnekuchynepraha.cz. Zde můžete ušetřit peníze a stáhnout je zdarma v oblasti stahování. Jednoduše klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si soubor PDF z Růže z Yorku Láska a válka.


Růže z Yorku Láska a válka: Podrobnosti knihy

Název knihyRůže z Yorku Láska a válka
JazykČesky
ISBN978-8072437344
AutorWorth Sandra
Dostupné formátyPDF, EPUB, Audio, PGD, MOBI, iBOOKS
Velikost souboru10.73Mb
Počet stran352
Datum vydání2014/04/25
Stahování185

Související příspěvky