...

Srdce včely má pět komor Jukes Helen --FORMAT-- Stažení

Srdce včely má pět komor Jukes Helen --FORMAT-- Stažení

Srdce včely má pět komor Jukes Helen

Na prahu třicítky se Helen Jukes cítí uvězněná v městském kolotoči kancelářského pletichaření a dočasných adres. Snaží se usadit ve své nové práci v Oxfordu a tu jí dojde, že aby prožila smyslu-plný život naplněný láskou a prací, musí se sama změnit. Tehdy jí kamarádi darují včelstvo (podle starých mýtů darované včelstvo přináší štěstí) a Helen začíná svůj první včelařský rok. Co ale obnáší "chovat" tyto divoké tvorečky? Jak mohou nové vědomosti o včelách přispět k objevování sebe sa-ma? A přinese jí cesta do útrob úlu uvolnění?

Zatímco Helen hledá svou roli v úžasném ekosystému úlu, samotný akt chovu jí přináší nový pohled na život, prohlubuje její přátelství (stará i nová) a oživuje její svět. Její vyprávění je fascinující cestou ve stopách včel a jejich úlu i dějinami našeho pozorování včel. Jde o úchvatné zamyšlení nad zodpo-vědností a péčí, nad zranitelností a důvěrou, nad tvorbou nových pout a vstupem na pole dosud ne-prozkoumaná.

Kniha Srdce včely má pět komor autorem Jukes Helen je volně dostupná jako soubor PDF na berry-steve.levnekuchynepraha.cz. Zde můžete ušetřit peníze a stáhnout je zdarma v oblasti stahování. Jednoduše klikněte na níže uvedený odkaz a stáhněte si soubor PDF z Srdce včely má pět komor.


Srdce včely má pět komor: Podrobnosti knihy

Název knihySrdce včely má pět komor
JazykČesky
ISBN978-8088316237
AutorJukes Helen
Dostupné formátyPDF, EPUB, FB2, CHM, DJVU, MP3
Velikost souboru23.68Mb
Počet stran288
Datum vydání2019/08/25
Stahování275

Související příspěvky